Magnet je názov novej piesne z dielne herečky a speváčky Nely Pociskovej – tanečná novinka hovorí o vzťahu ženy, ktorá sa zamilovala do mladšieho muža. Dvojnásobná mamička sa tak song rozhodla naspievať s 21-ročným fešákom, pričom ich spolupráca žne okamžite od vydania obrovské ovácie. O jednu sa podelila aj Kristína Svarinská!

Napriek tomu, že po boku Nely Pociskovej stojí o 13 rokov starší partner Filip Tůma, kráska poozná i vzťahy, v ktorých to majú dvojice opačne. ,,To, že sa staršia baba zamiluje do “zajačika”, sa deje už bežne a všade okolo nás. Aj nám pribúdajú roky, tak sme skúsili zistiť, čo to spôsobuje. Silné iskrenie, ktorým to vždy začína, sme chceli dostať aj do skladby a preto sme sa rozhodli na spoluprácu osloviť niekoho z mladých spevákov,“ vyjadrila sa se*y mamička ku svojej novinke Magnet. Tú jej pomohol dotiahnuť do vytúženého cieľa Matúš Kolárovský alias Yael.

V chytľavom duete sa určite našlo množstvo párov, pričom príbeh Nely a Yaela je zrejme známy aj obľúbenej herečke Kristíne Svarinskej. Tá sa totiž počas svojho nedávneho účinkovania v šou Let’s Dance dala dokopy s o sedem rokov mladším YouTuberom Petrom Altofom vystupujúcim pod prezývkou Expl0ited.

svarinska a explo

,,Táto kráľovná vypla ističe na všetkých frontoch,“ neskrývala nadšenie z hudobnej novinky Kika, ktorá „magnetickej“ kamarátke odkázala, že ju miluje. ,,Vybuchla mi hlava, ľúbim vás,“ adresovala 33-ročná hviezda serálu Sestričky tanečníkom z parádneho videoklipu natočenom na jeden záber.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Videoklip k songu Magnet nájdete — TU —

Zdroj/Foto: TS, Instagram/kristina.svarinska, epl0ited_, tvmarkizaoffiicial/branislavsimoncik