Slovenská divadelná diva Nela Pocisková avizovala svoj dlhoočakávaný návrat z materskej dovolenky. Neprešla dlhá doba a fanúšikov čakalo trpké sklamanie v podobe veľkého zvratu – dvojnásobná mamička totiž na veľkom projekte oficiálne účasť zrušila.

Speváčka a herečka v jednom Nela Pocisková rozhodne nemá o pracovné ponuky núdzu. Zatia čo sa stará o syna Hektora a dcéru Lianu, sa stala súčasťou pár epizód seriálu Susedia a podľa najnovších informácií ju televízia obsadila i do šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa ihneď stala najväčším lákadlom pre divákov.

Okrem toho známa brunetka plánovala i vytúžený návrat na divadelné dosky. Pred časom totiž prenikla na verejnosť správa, že sa Pocisková objaví po štyroch rokoch v muzikáli Ôsmy svetadiel, kde bola takisto jednou z najväčších hviezd obsadenia.

Ako sa však zdá, spomínaná úloha musela dostať opäť pauzu. „Nesmierne ma to mrzí, ale keď som turné prisľubovala, nevedela som stopercentne predpovedať, ako bude moja maličká dcérka s večerným uspávaním,” ospravedlňovala sa samotná Nela na sociálnej sieti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

A z dôvodu toho, že aj relácia Tvoja tvár znie povedome je časovo náročný projekt, som sa proste rozhodla, že nedokážem robiť obidva projekty naraz, pretože priorita je stále moja rodina,” Nela dodala na záver, čím sklamala množstvo muzikálových nadšencov tešiacich sa na vytúženú šou v jej podaní.

Zdroj: nelapociskova.estranky.sk | Foto: Facebook/Nela Pocisková, Tvoja tvár znie povedome