Nela Pocisková je posledné dni samé prekvapenie. Dvojnásobná mamička sa včera rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu – svoje dlhé hnedé vlasy si nielenže nechala výrazne skrátiť, ale ešte aj poriadne zosvetliť. To však spravila až po tom, ako všetkých svojich priaznivcov šokovala veľkou novinkou.

Nelu Pociskovú poznáme ako usmievavú dlhovlasú brunetku, ktorá je už roky verná rovnakému účesu. Po vstupe do nového roku 2020 si ale televízna a spevácka hviezda zrejme povedala, že je konečne čas na zmenu.

,,Maaaaaaam nové vlasy, viem, že to majú už všetky naokolo, ale teším sa, že tie moje chuderky išli dole, lebo sa trápili už. Ďakujeeem @renatamarova, farbu ešte doladiiiiiime, pomaličky ďalej zájdem, nie som nalíčená, tak preto sa schovavam,” Nela sa pochválila na sociálnej sieti, kde sa ukázala s trendovým strihom po plecia, akému minulú rok podľahlo mnoho slovenských dám, pričom mladej mamičke to s novým imidžom naozaj pristane.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viete však, kde sa partnerka Filipa Tůmu podelila s verejnosťou o svoje nové ja? Na Instagrame! Presne tak, obľúbená kráska po dlhých rokoch odolávania podľahla insta tlaku a dnes sa už pýši vlastným účtom. ,,Neuveritelné sa stalo skutočnostou, tak sa mi podarilo sa sem konečne zaregistrovať, až som z toho normálne odpadla,” znejú prvé slová pri Pociskovej debutovom príspevku, kde svojim priaznivcom zároveň popriala šťastný nový rok. Ak teda patríte k Neliným fanúšikom, nezabudnite jej dať follow! :)

Prvý príspevok Nely Pociskovej na Instagrame

Nelina premena

Foto: Instagram/pociskova.nela, katarinakmecova, nelapociskova_fanpage