Nela Pocisková sa iba pred pár dňami objavila na televíznych obrazovkách v rámci relácie Chart Show. Fanúšikov príjemne prekvapila nielen svojim sviežím výzorom, ale aj speváckym výkonom. Nové video však ukázalo aj inú stránku mladej mamičky.

Nela Pocisková (26) patrí k najobľúbenejším slovenským herečkám. Po narodení synčeka sa však stiahla zo svetiel reflektorov a celú pozornosť venovala výhradne svojmu prvému potomkovi Hektorovi. Mnohých preto potešila správa o tom, že umelkyňa vystúpi ako hosť v markízackom programe Chart Show. Nela zvládla svoj návrat na televízne obrazovky na jednotku, okrem výborného hudobného výkonu ľudia obdivovali najmä jej krásny a svieži vzhľad.

Na stránke oficiálneho fanklubu pribudlo v stredu video, v ktorom Nela pozýva fanúšikov na májové predstavenie Jesus Christ Superstar. Okrem toho sa všetkým aj ospravedlnila. „Nehnevajte sa na mňa, že som tak dlho preč a na materskej, ale mám tu taký malý poklad, ktorý začína vystrkovať rožky. Začína si vynucovať svoje a ja tu musím byť stále s ním, pretože si to chcem užiť,“ povedala herečka vo videu, ktoré už nie je monentálne dostupné.

Mnohým však neuniklo, že mladá mamička pôsobí unavene a svoj zovňajšok absolútne nerieši. Je teda jasné, že Nela všetku svoju energiu vkladá práve do starostlivosti o malého synčeka.

Foto: Facebook/Nela Pocisková Oficiálny fanklub, Twitter, Instagram