Predtým, než sa Nela Pocisková stala mamičkou, patrila medzi najobsadzovanejšie umelkyne, či už na obrazovkách alebo v muzikáloch, pričom na konte má aj vlastný sólový album War. S príchodom detičiek však išla kariéra bokom. Teraz sa ju známa kráska snaží opäť rozbehnúť, a to zimomriavkovou novinkou Bez teba, ktorú predstavila len pred malou chvíľou. 

Nela Pocisková na sebe maká už odmalička, čo jej v 14-tich rokoch prinieslo sladké ovocie v podobe úlohy Katky v muzikáli Neberte nám princeznú. Vtedy choreograf a režisér Ján Ďurovčík odštartoval kráskinu hviezdnu kariéru, ktorú sa však pred štyrmi rokmi, kedy sa jej narodil synček Hektor, rozhodla na istý čas zavesiť na klinec.

Keďže dva roky po chlapčekovi pribudla do rodinky dcérka Lianka, Nela sa naďalej sústredila iba na svojich drobčekov. Až teraz prišiel čas na to, aby sa postupne začala vracať do starých koľají. Jej odrazový mostík predstavuje emotívna balada Bez teba, ktorá uzrela svetlo sveta len pár hodín dozadu.

29-ročná Nela v relácii Teleráno priznala, že sa texty piesní pokúša písať aj sama, avšak zatiaľ si nemyslí, že sú použiteľné. Pri svojej novinke tak siahla po materiáli od Zuzky Mikulcovej, z ktorej pera pochádzajú nielen jej slová, ale i hudba.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: YouTube, Instagram/pociskova.nela