Nela Pocisková (31) prehovorila o situácii, ktorá aktuálne trápi nielen ju, ale aj jej partnera, známeho herca Filipa Tůmu (44). Celebritná dvojica totiž pred dlhším časom kúpila nehnuteľnosť v hodnote od 600 do 900 000 eur, v ktorej však dodnes nemôže bývať. Kde je problém?

Pred viac ako dvomi rokmi aktuálna hviezda seriálu Nemocnica s otcom svojich ratolestí zakúpila dom v luxusnej bratislavskej štvrti. V tom čase sa ešte populárny párik tešil z nového bývania, dostupného v blízkosti ich práce i škôl pre deti. Nela a Filip ale nečakali, že sa veci poriadne skomplikujú.

„Dom sme hľadali tri roky. Chceli sme byť viac v centre Bratislavy,“ uviedla samotná Pocisková v rozhovore pre Magazín Eva a následne prezradila aj príčinu ich problémov – administratíva. „Rekonštrukčné práce nevyzerajú dobre. Skoro dva roky čakáme na búracie povolenie, preto tam nemáme čo robiť,“ herečka neskrývala svoje sklamanie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Stále čakáme. Je to Staré Mesto a zisťujeme, že sa tam takto čaká. Tak čakáme aj my,“ dodala Nela s tým, že dodnes absolútne netušia, kedy sa so svojimi deťmi, synom Hektorom a dcérou Liankou, budú môcť presťahovať do vysnívaného hniezdočka lásky.

Zdroj: Eva.Pluska.sk l Foto: Instagram/pociskova.nela