Úspešná herečka a speváčka Nela Pocisková prerušila svoju umeleckú kariéru pred viac než štyrmi rokmi, keď partnerovi Filipovi Tůmovi priviedla na svet prvého spoločné potomka. K synovi Hektorovi o dva roky pribudla sestra Lianka. Milujúca mamička teraz po prvýkrát prežíva ťažké chvíle – zo svojich citov sa vyznala fanúšikom na sociálnych sieťach. 

Nela sa po prvýkrát v živote rozlúčila so svojimi ratolesťami na celé dva dni – dôležitosť vzťahu medzi mamou a deťmi si neuvedomuje len ona. Na Instagrame zverejnila slová, ktoré jej večer pred odchodom povedal maličký Hektor. ,,Mami, zajtra ráno poďakujem Ježiskovi, že sa narodila tá najlepšia maminka na svete!“ rozcítil Pociskovú len 4,5 ročný syn.

nela pociskova deti

,,Neviem, či existuje niečo viac. Vlastne viem, neexistuje,“ uviedla známa plavovláska, ktorá sa opäť pomaly vracia do pracovného kolotoča. Na čas bez detičiek si bude musieť zvyknúť, no ako každý rodič, chvíle bez nich, neprežíva najľahšie.

,,Všetko, čo som si myslela, že spravím za ten čas, je nenávratne preč. Zatiaľ som neurobila vôbec nič, snažím sa prežiť to ticho. Ale keďže ja mám gén bojovníka, musím to zvládnuť, idem asi behať,“ priznala sledovateľom energická herečka, ktorej potomkovia neuveriteľne chýbajú už od chvíle, ako išli preč.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/pociskova.nela