Nelu Pociskovú ľudia vnímajú ako talentovanú krásku, ktorej na tvári nikdy nechýba úsmev. Vo svojej novej skladbe však známa herečka a speváčka zosmutnela. Poukázuje totiž na závažnú tému, aká pozitívne reakcie určite nevzbudzuje. V novinke Nie som tá sa, bohužiaľ, nájde mnoho žien.

Väčšina žien, na ktorých je páchané domácie násilie, nemá odvahu o probléme hvoriť nahlas a nieto sa ešte zobrať a od tyrana odísť. Smutný príbeh jednej z takýchto dám sa Nely Pociskovej dotkol natoľko, že sa spolu so svojím tímom rozhodli na tému týraných žien zložiť pesničku.

Nela Pocisková deti

,,November je mesiac boja proti domácemu násiliu a táto skladba vyšla na podnet tohto problému, ktorý sa deje, a v týchto časoch ešte omnoho viac,“ hviezda seriálu Nemocnica napísala na Instagram. K emotívnej piesni so silným posolstvom vyšiel aj videoklip, ktorý bol natočený na jeden záber. Jeho jednoduchosť vyplývy z toho, aby sa divák mohol sústrediť na text a hudbu.

,,Pointa toho klipu je, že tá žena, aj keď sa jej dejú veci naozaj strašné, príšerné, tak nadobubne silu odísť a napriek tomu, že ona havaruje, v podstate má autonehodu, tak má tú silu vyjsť z toho auta von a kráčať ďalej sama pešo,“ uviedla Nelka v stredajšom Teleráne, kde prišla svoju novinku Nie som tá predstaviť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/pociskova.nela