Nela Pocisková pokračuje v odhaľovaní svojho súkromia. Najnovšie prezradila to, nad čím sa špekulovalu už veľmi dlho. Toto je dôvod, prečo má syn Nely Pociskovej a Filipa Tůmu netradičné meno Hector. :) 

Nela Pocisková dlho tajila svojho syna pred objektívmi fotografov a na verejnosť prenikla len informácia, že malý sa volá Hector a je zdravý. Nedávno však Nela pootvorila dvere do svojho súkromia. Pred pár dňami zverejnila na svojom Facebooku prvú fotku svojho syna a tentokrát prezradila ďalšie tajomstvo. Pre portál Pluska vysvetlila, prečo ona a Filip Tůma dali synovi na naše končiny veľmi netradičné meno. Podľa Nely prišiel jedného dňa Filip domov s presvedčením, že ich synček by sa mal volať Hector. Hoci Nela zvažovala podľa vlastných slov aj mená ako Liam či Angel, zmena však už herečke neprešla a mladí rodičia zostali pri mene Hector. :)

Fotku malého Hectora, syna Nely Pociskovej si môžete pozrieť >>> TU

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)