Nela Pocisková je už viac ako sedem rokov vo vzťahu s o trinásť rokov starším hercom a spevákom Filipom Tůmom. Známa kráska sa ale rozhodla, že sa na chvíľu skúsi vžiť do žien, ktoré k sebe, naopak, pritiahol, mladší muž. Na pomoc si k tomu prizvala Matúša Kolárovského alias Yaela.

Po materskej dovolenke so synom Hektorom a dcérkou Liankou sa Nela Pocisková vrátila do umeleckého kolotoča, v ktorom opäť rozbehla aj svoju spevácku kariéru. Dvojnásobná mamička pripravuje nový album, pričom fanúšikovia už môžu poznať skladby Bez teba, Prvá, posledná, Nie som tá a Jeden šansón o dvoch umývadlách. Ich žánrovú pestrosť teraz dopĺňa novinka Magnet.

Song z Nelinej hlavy je o vzťahu staršej ženy a mladšieho muža. ,,To, že sa staršia baba zamiluje do “zajačika”, sa deje už bežne a všade okolo nás. Aj nám pribúdajú roky, tak sme skúsili zistiť, čo to spôsobuje. Silné iskrenie, ktorým to vždy začína, sme chceli dostať aj do skladby a preto sme sa rozhodli na spoluprácu osloviť niekoho z mladých spevákov,“ prezradila populárna kráska, ktorej voľba padla na Matúša Kolárovského. 21-ročný Yael má s niečím podobným dokonca vlastné skúsenosti. Ako je o exotickom fešákovi známe, je oteckom dcérky 36-ročnej Veroniky Nízlovej.

,,Zoznámili sme sa, hneď sme si “sadli” a bolo rozhodnuté. Yaelovi sa skladba zapáčila, súhlasil so spoluprácou, prišiel do štúdia a za hodinu a pol všetko napísal, nahral a dodal tomu presne to, čo sme tam potrebovali,” odhalila pozadie vydarenej tanečnej spolupráce príťažlivá plavovláska.

Videoklip tímu režiséra Richarda Raimana, v ktorom možno vidieť nielen iskrenie medzi Nelou a Matúšom, ale aj množstvo tanečníkov, vznikol prekvapivo na jeden záber, bez strihov, čo si vyžiadalo dokonalú prípravu a súhru. Výsledok je však doslova fantastický!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Pocisková feat. YAEL – Magnet

Zdroj/Foto: TS, Instagram/pociskova.nela