Po dovolenke v Chorvátsku si Nela Pocisková s partnerom Filipom Tůmom a ich dvomi spoločnými detičkami namierili na španielsku Mallorku. Aj z tejto destinácie dvojica zaplavuje fanúšikov čarovnými zábermi, pričom nechýbajú ani tie v plavkách. A práve Nelkine snímky viaceré kočky pekne nahnevali.

Nela Pocisková je súčasťou šoubiznisu už od roku 2007, odkedy dokazuje, že je pôvabnou a talentovanou herečkou, speváčkou a aj tanečníčkou. Už viac ako päť rokov je i starostlivou mamou, ktorá je navyše pekelne príťažlivá. A to vie niekedy ostatné členky ženského pokolenia nemálo naštvať.

oteckovia pri mori

Kto sleduje známu umelkyňu na Instagrame, určite si všimol, že sa sem-tam doťahuje s hereckou kolegyňou a kamarátkou Dominikou Kavaschovou. Domča najnovšie zanechala reakciu pri Nelkiných snímkach v plavkách, v ktorých predviedla vypracované bruško či závideniahodný zadoček.

,,Si ma nas*ala!” odkázala hviezde Búrlivého vína Kavaschová, ku ktorej sa pridal zástup žien. ,,Neviem, či ma viac inšpiruješ alebo rozčuľuješ… si nádherná!” reagovala ďalšia dáma. Všetky sa tak určite zhodneme na tom, že partnerka Filipa Tůmu je prekrásnou a motivujúcou mamičkou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé fotky Nely Pociskovej v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/pociskova.nela