Nela Pocisková žila dlhšie obdobie v ústraní, pričom ako jedna z mála celebrít nevyužívala ani sociálne siete. Začiatkom januára však nastal zlom, kedy sa zrazu stala súčasťou Instagramu aj dvojnásobná mamička. Svoje detičky ale slovenská umelkyňa zo zásady neukazuje, i keď cez víkend spravila výnimku!

Jeden z najsympatickejších párov slovenského šoubiznisu Nela Pocisková a Filip Tůma nemajú problém deliť sa o svoje súkromie aj s fanúšikmi, avšak len do takej miery, aby neuvideli tváre ich ratolestí Hektora a Lianky. Dvojica totiž patrí do kategórie rodičov, ktorí svoje deti ukazujú len zozadu, respektíve im tváričku prekrývajú emotikonom.

Pri najnovšom zábere hviezdy seriálu Oteckovia so svojou dvojročnou ratolesťou si zrejme Nelka povedala, žeby bola naozaj škoda prelepiť Lianku nejakým obrázkom. A tak zverejnila snímku, na ktorej konečne odhalila, aké rozkošné dievčatko im doma robí radosť. ,,Otec a dcéra… neuchopitelná láska,” hrdá mamina napísala k láskyplnej fotografii Filipa so svojou malou princezničkou, pričom pohľad na nich doslova roztápa srdcia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Pociskova.nela, Nelapociskova_fanpage