Nela Pocisková sa pomaly ale isto vracia na scénu. V pondelok ju mohli diváci TV JOJ sledovať ako tajného hosťa v relácii Inkognito. Ešte predtým však obľúbená televízia zverejnila na svojich sociálnych sieťach Nelkinu fotografiu, na ktorej si ľudia všimli detail, naznačujúci, že umelkyňa už nie je žiadna mladá žabka.

Začiatkom septembra Nela Pocisková fanúšikov príjemne prekvapila svojím návratom na hudobnú scénu, keď vydala emotívnu baladu Bez teba. Po štyroch rokoch odmlky, počas ktorých sa naplno venovala detičkám Hektorovi a Lianke, by sa ale mala podľa zdroja portálu Pluska.sk už čochvíľa realizovať aj ako herečka, a to v pripravovanom seriáli TV Joj. Ešte predtým sa však patnerka Filipa Tůmu divákom Jojky pripomenula v relácii Inkognito.

Ako návnadu na tajného uplynulej časti zverejnila televízia na svojich sociálnych sieťach fotografiu vysmiatej krásky, z ktorej vyžaruje radosť a spokojnosť. Ľudia si však pri pohľade na tvár dvojnásobnej mamičky všimli aj jej jemné vejáriky, rysujúce sa okolo očí, za čo ju ovenčili nepeknými reakciami. ,,Očný krém, šup, šup,” odkáala plavovláske istá dáma.

Ďalšia zhodnotila, že sa Nela od čias seriálu Búrlivé víno poriadne zmenila. Avšak tomu sa ani nemožno čudovať, keď od poslednej klapky postavy Niny Dolinskej ubehli viac ako štyri roky. ,,Neuveriteľne zostarla,” skonštatovala iná neznáma. Niektorí herečkin prirodzený šarm práveže naopak veľmi ocenili. ,,Konečne niekto, kto nedáva filter a ukáže svoju prirodzenú krásu,” zhodnotila Monika, ku ktorej názoru sa rozhodne pridávame aj my. Veď Nelka už nie je žiadna 18-tka, ako ju možno mnohí vnímajú, ale 30-ročná kočka a zároveň milujúca mamina dvoch detičiek.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Pluska.sk, Instagram/tvjoj, pociskova.nela