Nela Pocisková sa už niekoľko rokov teší z rodičovských povinností na materskej dovolenke. Po dlhom čase však slovenská herečka hlási návrat na televízne obrazovky, pričom neváhala ukázať svoje ženské prednosti. Wou, toto že je telo ženy po dvoch pôrodoch?!

Známy seriálový otecko Filip Tůma má doma partnerku i bohyňu v jednom. Nela Pocisková, s ktorou má syna Hektora a dcéru Lianu, sa totiž môže tešiť krásnym ženským krivkám, ktoré nedávno ukázala i počas natáčania šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla – do relácie 2na1 si brunetka zvolila priesvitnú blúzku, čo u nej v minulosti nebývalo zvykom.

Nela ukázala vyzývavejší štýl oblečenia aj v ďaľšom projekte, kde ju už čoskoro budeme môcť vidieť v boji proti spevákovi Martinovi Harichovi. V šou Dobre vedieť sa totiž dvojnásobná mamička opäť predviedla v odhaľujúcom tope, čo jej možno napomôže zmiasť pozornosť jej mužských súperov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To, že môže žena vyzerať dobre i po dvoch deťoch, muzikálová hviezda dokazuje i v seriáli Susedia, kde stvárňuje prísnu starostku s poriadnym šarmom. Musíme uznať, že to známej mamičke rozhodne pristane a vôbec by sme sa nečudovali, keby pred ňu Tůma čoskoro pokľakol a my by sme ju tak po rokoch konečne videli v bielych šatách!

Foto: Facebook/Nela Pocisková, Susedia, YouTube