Už keď sa Nela Pocisková objavila v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, ktorá sa vysielala od roku 2007 do 2012, všetci vedeli, že má sladká tínedžerka pred sebou obrovskú kariéru. Dnes sa síce venuje najmä mamičkovským povinnostiam, no úžasný talent v sebe nezaprie ani po dlhšej pauze vo svetlách reflektorov. Vo včerašej časti šou 2 na 1 tak kráska dokázala, že jej právom môže ležať pri nohách celé Slovensko!

Po hosťoch Dominike Cibulkovej, Marekovi Hamšíkovi a Mirovi Žbirkovi prišla v markizáckej šou 2 na 1 na rad slovenská diva Nela Pocisková. Moderátori Dano Dangl a Adela Vinczeová 28-ročnú umelkyňu vôbec nešetrili, avšak potrápili ju i s disciplínami, v ktorým Nelka divákom dokázala, že je naozajstná bohyňa.

Tanec s The Pastels

Keďže mala Nela počas “mladosti” vždy množstvo pracovných povinností, diskotéky a divoké večierky išli po celý ten čas mimo nej. Vtipná dvojica moderátorov si tak pre usmievavú mamičku pripravila párty s tanečníkmi The Pastels, ktorí ju mali baliť tancom, pričom hviezda Búrlivého vína mala následne ich pohyby zopakovať.

“Opitý” tanec

Je naozaj obdivuhodné, že partnerke Filipa Tůmu stačilo svojich kolegov raz vidieť  a už sa bez váhania na dané kreácie chytala. Inak to nebolo ani v situácii, kedy to chceli Adela s Danom Nele skomplikovať tým, že jej nasadili “opité” okuliare, navodzujúce stav podguráženosti. Známa kráska sa totiž nedala a excelentne opakovala choreografie aj so sťaženými podmienkami. Na konci dokonca predviedla úžasné baletné číslo.

Duet s Vaškom Jelínkom

Počas programu niekoľkokrát odznelo, že Nela bola v detstve veľkou fanúšičkou skupiny Lunetic – jej srdce ale najviac bilo pre Vaška, ktorým vraj mala oblepenú celú izbu. Krátko nato, ako pustila produkcia Pociskovej pozdrav od jej detského idola, ju samotný Vašek prekvapil aj osobne. Hoci si Nela spočiatku myslela, že bude musieť odpáliť nečakaný duet s Danom Danglom, s ktorým si mala zaspievať jej obľúbený hit Shallow z filmu Zrodila sa hviezda, všetko sa zmenila vo chvíli, keď na pódiu zbadala práve člena Luneticu.

Tento moment sprevádzalo množstvo emócií, pričom oči sa asi najviac leskli Nelkinej mamine. Pod zimomriavkovým stavom sa však nepodpísalo len stretnutie Vaška a Nely, ale aj samotný fakt, že speváčka dala skladbu na jednotku s hviezdičkou, i keď ešte pár minút predtým vôbec nevedela, že ju čaká nejaká spevácka úloha. Nuž darmo, Nela je skrátka multitalentovaná ženská, akých sa rodí skutočne málo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, Streamable | Foto: Markíza.sk