Nela Pocisková sa aj napriek starostiam na materskej dovolenke stíha pravidelne pripomínať svojim fanúšikom v reláciách, kde žne jednu chválu za druhou. Niet sa čomu čudovať, mladá mamička bola v minulosti jednou z najpopulárnejších tvárí šoubiznisu, za čo nepochybne vďačí aj svojmu skvelému výzoru.

Slovenská speváčka, herečka a divadelná diva v jednom sa ešte pred pár rokmi mohla tešiť z priazne televíznych kamier, keďže bol o ňu doslova záujem z každej strany. Multitalentovaná Nela Pocisková sa okrem iného venovala aj tancu, ktorému vďačí za svoje dokonalé ženské krivky.

Mladá mamička sa síce záberom odhaľujúcim jej telo stráni, avšak v minulosti neváhala ukázať i niečo viac. Pocisková totiž nebola vždy tak konzervatívna ako dnes, pričom pred pár rokmi zverejnila záber, na ktorom by ste ju možno ani nespoznali.

Hanblivá a strohá Nela ešte v čase, keď nebola tehotná, odhodila šaty a predviedla svoje vyšportované telo. Okrem dokonalej štíhlej postavy sa mohla pýšiť aj vyrysovaným bruškom, pričom si túto FOTO môžete pozrieť >>>TU<<<. 

Foto: Facebook, Instagram/PeterZakovic