Nela Pocisková sa po rokoch na materskej dovolenke opäť objavila na akcii Televízie Markíza, pre ktorú pracuje dlhé roky rovnako ako jej partner Filip Tůma. Dvojica sa po príchode na spomínanú udalosť neudržala a pred zrakmi fanúšikov sa postarala o krásny moment.

Ako každý rok, i tento sa o veľké stretnutie známych osobností s fanúšikmi postarala televízia v Záhorskej Bystrici na veľkolepom DOD, kde nechýbala ani dvojica Nela Pocisková a Filip Tůma. Oboch totiž budeme už čoskoro môcť vidieť na našich obrazovkách v projektoch Oteckovia a Tvoja tvár znie povedome.

Keďže sa populárny pár netají tým, že si súkromie drží v prísnej tajnosti, mnohých prekvapil moment, keď sa pred zrakmi stoviek fanúšikov Nela a Filip privítali vrúcnym objatím a bozkami priamo za televíznymi kamerami, následkom čoho zostali všetky oči len na nich.

Napriek nedávno spomínaným starostiam, kedy Pocisková otvorene priznala, že ich vzťah príchodom detí mierne ochabol, sa zdá, že spolu s Tůmom tieto prekážky nadobro zažehnali, za čo možno vďačia i Nelinému nástupu do nového projektu, kde po materskej dovolenke bude môcť prísť opäť na iné myšlienky.

Nela Pocisková a Filip Tůma na DOD v Markíze

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza

Foto: Instagram, TV Markíza