Uplynulý piatok sa niesol v znamení zahájenia medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch, ktorého prvý ročník sa uskutočnil v roku 1946. Najväčšieho a najprestížnejšieho filmového festivalu v strednej a východnej Európe sa zúčastnil aj spevák a porotca šou Česko Slovensko hľadá Superstar, ktorý sa na červenom koberci objavil po boku svojej krásnej partnerky Daniely Peštovej.

Festival, ktorý každoročne predstaví približne 150 filmov z celého sveta, otvoril svoje brány uplynulý piatok a grandiózneho finále sa dočká 7. júla. Na červenom koberci sa tentokrát okrem iných ukázal i obľúbený líder skupiny Team a jeho partnerka, topmodelka Daniela Peštová.

Kým u hudobníka sme už roky zvyknuté na rockerský štýl, ktorý z času na čas obohatí košeľou, tentokrát vyrazil svojim fanúšičkám dych. V jednom z najvýznamnejších českých miest sa totiž objavil v obleku a po boku svojej božskej polovičky doslova žiaril. Pali, nabudúce takto pokojne aj na Superstar! :P

Prítomných krásou ohúrila aj božská Daniela Peštová

Zdroj: Instagram/PavolHabera, Daniela_Pestova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)