Na vzhľade záleží! Tak znie slogan novej šou televízie Markíza, ktorú budú môcť diváci vidieť už o niekoľko dní. Moderovania sa ujala známa manželská dvojica Miriam Kalisová (31) a Martin Šmahel (34), ktorých účinkovanie v takomto type šou dnes už znie troška kontroverzne. Je totiž známe, že moderátorka a osobný tréner sa pred niekoľkými mesiacmi definitívne rozišli.
Ústrednou témou televíznej šou s názvom “O desať rokov mladší” je omladenie výzoru obyčajných ľudí, ktorí sa do relácie prihlásia. Kým sa však dvojice, ktoré chcú skoncovať s doterajším zovňajškom, dopracujú k vysnívanej premene, zažijú veľkú potupu a nedôstojné zaobchádzanie!
Markíza dáva obyčajným smrteľníkom jedinečnú možnosť zažiť totálnu premenu priamo z rúk skúsených odborníkov z oblasti krásy a zmeniť tak navždy svoju vizáž. Relácia, ako už bolo spomenuté, však neprináša ľuďom len krásne zážitky spojené so zmenou škaredého káčatka na krásnu labuť. Potupné chvíle pred kamerami, na ktoré skromné páry do smrti nezabudnú, prinesú veľa sĺz.
Televízia totiž vybraných nešťastníkov vystavuje v priehľadnej “škatuli”, ktorá je umiestnená v nákupnom centre. Tu si ich okoloidúci môžu obzerať ako tovar či výstavné exponáty a komentovať ich zovňajšok, či dokonca fotografovať. Nekompromisní zvedavci často vypúšťajú z úst urážky, ktoré sa dotknú nejedného “vystaveného kusu”. Tipujú im oveľa vyšší vek a netaktne upozorňujú na rôzne nedostatky, ktorými súťažiaci disponujú. „To vyzerá naozaj príšerne,” alebo „Dúfam, že takto nikdy nebudem vyzerať,” aj týmito slovami hodnotia návštevníci nákupného centra nešťastníkov nehybne stojacich presklenej vitríne. Najmä ženské adeptky znášajú takúto kritiku veľmi ťažko: „Tie slová boli pre mňa ponižujúce,” priznala so slzami v očiach slečna, túžiaca po novom živote.

Upútavku na novú šou TV Markíza si pozrite v nasledujúcom videu:

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.