A mnohí sme si povedali ,,konečne“! Nevieme ako vám, ale nám sa tretia séria šou Tvoja tvár znie povedome celkom páči. Sympatickí umelci každý týždeň predvádzajú výborné spevácke čísla, ktoré sú dotvorené, dovolíme si povedať, zatiaľ najlepšími kostýtami v históriíí markizáckej relácie. Samozrejme, nie vždy je všetko ružové a trefou do čierneho, avšak niektoré tváre svojimi výkonmi pravidelne doslova vynikajú. Medzi inými zostal akoby nepovšimnutý herec Tomáš Palonder, ktorý nás svojimi výkonmi týždeň čo týždeň doslova zdvíha zo stoličiek.

Ak ste sa dočítali až sem a samé seba sa opýtali, či nám už úplne hrabe, s kľudom v prstoch vám odpovieme, že nie. Povedzme si úprimne, prenosy z tretej série šou Tvoja tvár znie povedome patria spevácky zatiaľ k tým najlepším, i keď je pravdou, že dvakrát opakovaný vtip už zábavným nebýva. Aj keď sa v relácií vystriedalo mnoho známych osobností, ktoré sa pravidelne snažia podať čo najlepší výkon, akoby nepovšimnutým ostal až do 7. časti tretej série herec Tomáš Palonder, do ktorého hlasu sme sa doslova zamilovali. Dámy, povedzme si úprimne, čo kolo, to výborný výkon, čo umelec, to perfektné spevácke a imitačné stvárnenie. Pri stvárňovaní Vaša Patejdla trafil sympatický tmavovlások hlas kultového speváka a skladateľa tak, že nejedna diváčka pri televíznych obrazovkách chcela byť jeho ,,nepriznaná“.

Po mnohých jeho výborných výkonoch (nie, skutočne u nás nemá známosti ani s ním žiadna z redaktoriek nespáva) sa konečne dočkal Tomáš zaslúženého vyššieho hodnotenia a epizódu o chlp vyhral. Jeho prevedenie kapely Depeche Mode bolo zimomriavkové a ladné pohyby Davida Gahana by rozhodne mohol praktizovať aj častejšie. Nevieme ako vám, ale nám sa toto číslo skutočne páčilo. :)

Video: YouTube | Foto: Instagram, fanart.tv