Prednedávnom sa do sveta dostali rôzne špekulácie, ktoré hovorili o tom, že spevácka ikona Madonna sa rozhodla pre ďalšiu adopciu detí, čo vehementne popierala. Po čase sa však ukázalo, že konšpirácie bulváru boli opodstatnené a výstredná hudobníčka nakoniec vyšla s pravdou von. 58-ročná kráľovná popu sa totiž pred pár dňami stala šesťnásobnou matkou!

Nadčasová rebelka, producentka i módna ikona je celému svetu známa nielen svojou hudbou, ale aj láskou k deťom. Počas svojho života priviedla na svet dvoch potomkov, krásnu dcéru a módnu návrhárku Lourdes, ktorú má s hercom Carlosom Leonom a Rocca, ktorého porodila režisérovi Guyovi Richiemu. Práve s ním si Madonna adoptovala aj malého chlapca Davida a v roku 2009 dievčatko Mercy.

58-ročná hudobná diva má v súčasnosti opäť veľký dôvod na radosť, pretože sa jej splnil ďalší sen. Malawijské súdy jej totižto povolili adopciu štvorročných dvojčiat menom Stella a Esther. Madonna však bude rok pod prísnym drobnohľadom a až potom sa oficiálne rozhodne, či si dievčatká môže natrvalo ponechať alebo nie.

Lourdes s dvojčatami

Umelkyňa túto informáciu potvrdila aj prostredníctvom svojho účtu na Instagrame, kde pridala aj snímku s najnovšími prírastkami jej rodiny. Hudobníčka sa poďakovala svojej rodine, priateľom i celému tímu, ktorí ju počas tohto obdobia podporovali.

Madonnina rodina sa rozrástla o nových členov

Foto: Instagram, allaboutmadonna.com | Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.