Niet ani najmenších pochýb o tom, že populárne celebrity majú i v menšej krajine, akou je Slovensko, na “bežných” ľudí markantný vplyv. Denne preto vídame, ako sa osobnosti vyjadrujú k rôznym témam a svojimi názormi do značnej miery korigujú verejnú mienku. Čo však robiť v prípade, ak sa niekto pokúsi toto právo celebrít napadnúť? Moderátorka Veronika Ostrihoňová si od nespokojnej osoby vypočula svoje…

Moderátorské esá Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra bezpochyby patria medzi najslávnejšie osoby v našich končinách. Profily manželov sú pravidelne zaplňované nielen súkromnými snímkami s dcérkou Sárou, ale i reklamnými postami či príspevkami, týkajúcimi sa všeobecného diania.

Veronika Ostrihoňová dieťa

Treba si ale uvedomiť, že rozhodnutie o tom, kto si čo “zakvačí” na vlastný profil, je vždy výlučne v rukách majiteľa internetového účtu. Rozhľadená plavovláska si však zlízla nechutnú kritiku, súvisiacu s nedávnou mimoriadne tragickou udalosťou dopravnej nehody v Nitre. Neznámy anonym Ostrihoňovú slovne atakoval kvôli tomu, že vraj malo byť jej svätou povinnosťou sa k citlivej téme verejne vyjadriť.

Veronika so Sajfom sa vraj môžu za seba hanbiť

,,Nie je vám so Sajfom hlúpo? Dnes sa stala jedna z najväčších tragédií v histórii Slovenska a ani jeden z vás nenapísal aspoň úprimnú sústrasť. Namiesto toho tu dávate len samé odkazy na samé trapošiny. Ste verejne známe osoby, ktoré sú sledované tisíckami ľudí. Môžete sa hanbiť!” znel extrémne rázny postoj, na čo musela zareagovať i samotná čerstvá mamina.

Veronika dotyčnej osobe vysvetlila, že pri pohľade na zábery z havárie sa doma rozplakala, no písať o tom v takomto rozmere na sociálnej sieti pre ňu nemá osobný význam. Obetiam ani pozostalým udalosti, aká otriasla celým národom, vyjadrenie sústrasti od celebrity v ničom nepomôže a dokonca to podľa moderátorky môže vyznieť len ako povinná póza. Celé znenie reakcie Veroniky Ostrihoňovej na ťažko uveriteľnú výčitku si môžete prečítať nižšie.

Veronika Ostrihoňová Instagram

Zdroj: Instagram/Veronikaostrihonova | Foto: Instagram/Veronikaostrihonova, Veronikaostrihonova_