Speváčka sesterského dua Twiins sa 11. novembra stala čerstvou mamičkou prvorodenej dcérky. Už pár týždňov po pôrode Veronika Nízlová bez problémov vystavuje na obdiv svoje krivky. Po jednej takej snímke kráska obdržala nechutnú poznámku.

Pri pohľade na postavičku populárnej krásky ťažko veriť, že len pred krátkym časom nosila pod srdcom bábätko. Mála Nea je už však na svete a Vebi si chvíle s ňou užíva plnými dúškami.

Slobodná mamička si ale dokáže nájsť aj krátky čas, kedy na svojich sociálnych sieťach zdieľa spolupráce a taktiež sledovateľov upozorňuje na rôzne produkty. Veronika sa tak ukázala v spodnej bielizni, kde sa fanúšičiek pýtala, či by skôr siahli po čiernej alebo béžovej podprsenke.

Paradoxne, odpoveď prišla od neznámeho muža, ktorý sa vyjadril veľmi nevhodne. ,,Žiadna. Si tlstá jak opica,“ zaútočil slovne na nadanú hudobníčku anonym, čo si Twiinska všimla a jeho správu uverejnila v instastories.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Neviem, či opice sú tlsté, čo myslíte vy?“ zareagovala s pokojom Nízlová. Je vidieť, že Vebi si z povrchnej kritiky ťažkú hlavu nerobí, o čom svedčí aj to, že odignorovala i predošlú poznámku od neprajníckeho muža. Ten k jej fotke s tehotenským bruškom napísal: ,,Celý Boris Kollár už teraz.“ 

Foto/Zdroj: Instagram/veronikatwiins