Malá, väčšia, prehodená cez plece, do ruky, crossbody… Kabelka je neodmysliteľnou súčasťou každej ženy a len máloktorá z nás sa v nej dokáže orientovať bez jediného zaváhania. Na aukčnom portáli Trademe sa objavila jedna naozaj znepokojivá kabelka, ktorá bola vyrobená z mačky!

Umelkyňa Claire Third pochádza z Nového Zélandu a preparovaniu zvierat sa venuje už 15 rokov. Pred siedmimi rokmi vyrobila kvôli súťaži mačaciu kabelku, s ktorou sa potrápila neuveriteľných 300 hodín. Zviera našla zrazené na ceste a pre výrobu tašky sa rozhodla z dôvodu, že sa jej páčila pekná tvár mačky, ktorá však mala zvyšok tela úplne zničený. Po dlhšom období ponúkla svoj výtvor na predajnom portáli Trademe, kde ponuka zaujala stovky návštevníkov stránky. Kvôli enormnému záujmu prebehla o nevšedný produkt aj dražba a víťaz si netradičnú kabelku odniesol za 545 dolárov! Reakcie ľudí sa na mačací výtvor rôznia, jedným sa páči, iným to príde nechutné a niektorí si z toho dokonca robili žarty. Čo na to hovoríte vy?

2

3Foto: trademe.co.nz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.