Úf, toto mu tolerujú?! Minh sa už v reality šou Farma dopustil viacnásobného porušenia pravidiel. Jeho ignorácia nariadení sa stala už bežnou realitou a jeho výkyvy zostávujú pravidelne nepotrestané. Tentokrát to však poriadne prestrelil!

Minh sa pred ženským duelom, v ktorom vypadla Saška Čillíková, rozhodol slovne zaútočiť na nádejného farmára týždňa Tamáša Kassaia. Dôvodom bola nastávajúca voľba sluhov. „„Ty vieš, čo ti spravím so životom, keď ma dáš za sluhu,“ manikér z Vietnamu nešetril nechutnými vyhrážkami, na čo pracovitý mladík ihneď zareagoval.

„Peklo?“ Spýtal sa znepokojene, na čo mu Nguyen pritvrdil. „Aj vonku ti spravím peklo. Nielen tu,“ vyhrozil sa a následne si odpľul na zem. Celý incident zachytila i kamera, avšak ani po strete s moderátorom Marekom nedošlo k udeleniu trestu, práve naopak.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Minh ostrými slovami nešetril ani po príchode do duelovej arény. Teraz to takto do telky poviem, ale ešte raz ma dajú za sluhu, tak už vôbec nebudem robiť. Vôbec!“ Prskal i na samotného Fašianga, ktorý nepríjemné vyjadrenie rýchlo zahovoril.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk