Relácia “V siedmom nebi” si získala srdcia mnohých televíznych divákov. Nepochybne sa radí medzi najúspešnejšie slovenské projekty, avšak na svojich ramenách nesie i poriadu dávku ostrej kritiky. K dobrému menu úspešnej srdcovke nepridal ani najnovší príspevok, za ktorý schytali tvorcovia poriadne ľadovú sprchu.

Len prednedávnom oznámili náhly koniec, dnes hľadajú ďalšie ranené duše. Status, ktorý sa objavil na facebookovej stránke známej nedeľnej relácie, prilákal obrovské množstvo pozornosti a rozdelil Slovákov doslova na dva tábory.

Milí priatelia, skončila ďalšia sezóna V siedmom nebi, pripravujeme sa však už na novú,“ oznámili radostnú správu. To, čo nasledovalo potom, však nikto nečakal: „Poznáte niekoho, kto si prešiel peklom na zemi? Ženu, dievča, ktoré bolo znásilnené a otehotneli? A poznačilo to ich život? Je aj toto pre vás téma- príbeh do našej relácie?

Originálny “inzerát” na ženu, ktorá prežila traumatický zážitok, vyvolal doslova peklo. V komentároch sa strhla lavína kritiky, ktorá neminula ani samotného Rozborila. „Nechutné, prerazili nové dno,“ reagovala jedna zo sledujúcich. Po návale rozhorčených Slovákov bol status okamžite stiahnutý, prudké reakcie ale neustále pribúdajú.

Šokujúci príspevok

Foto: Facebook, Instagram