Toto je nechutnosť najhrubšieho zrna! Niektoré študentky Prešovskej univerzity v Prešove by zrejme do svojho rozvrhu potrebovali zaradiť predmet “Základné hygienické návyky”. Dievčatá totiž nevedia jednoduchú vec – použitú vložku zabaliť do papiera a zahodiť do koša. A vraj budúce pani učiteľky!

Sme zvyknuté na to, že verejné záchody nie sú vždy tip top najmä kvôli rôznym individuám, ktoré nevedia cikať a kakať, kam sa patrí. Ale aby uvedomelé mladé dámy, mimochodom, budúce učiteľky!!!, netušili, že s použitými vložkami sa nemá robiť nič iné, než ich hodiť do koša, to sa nám zdá ako totálny humus. Avšak niektoré babenky navštevujúce Pedagogickú fakultu na Prešovskej univerzite v Prešove majú asi iný názor a pohľad na zakrvavené kachličky ich vynáša do nebies. Inak si fotky, ktoré sa objavili vo facebookovej skupine združujúcej študentov spomínanej vysokej školy, vysvetliť nevieme.

Fotky do skupiny pridala pohoršená študentka, ktorej sa na toaletách určených pre budúce učiteľky naskytla scenéria zdvíhajúca žalúdok. A veru v tomto prípade nám neostáva nič iné, než s mladou dievčinou súhlasiť. Chúďatká tety upratovačky…

Foto: Facebook