Mario Rigó bol jeden z trojice súťažiacich, pre ktorých sa stal vo Farme 12 osudný predposledný duel. Mladík zo Zlatých Klasov si tak už užíva realitu so všetkým, čo k tomu patrí. Pred pár dňami dokonca absolvoval zväčšenie pier!

Stalo sa už akýmsi nepísaným pravidlom, že po tom, ako súťažiaci vypadnú z reality šou Farma, ich kroky vedú na rôzne kliniky, kde si nechajú zväčšiť pery. Zdá sa, že v tomto trende pokračujú aj exfarmári z 12. série – do rúk odborníkov sa vložil mimoriadne sympatický Mário Rigó.

26-ročný vtipálek zo Zlatých Klasov sa na statku vôbec netajil tým, že si dáva na svojom vzhľade maximálne záležať. A hoci vraj po návrate domov z niektorých “manierov” upustil, plných pier sa zatiaľ rozhodne vzdať nemieni. Aj preto si to krátko po tom, ako ukončil svoje účinkovanie v televízii, namieril do vychýreného zdravotníckeho zariadenia, pri čom mu robila spoločnosť jeho kamarátka, známa z Farmy 11, modelka Kristi Dali. Usmievavej kráske dokonca Mário na svojom Instagrame venoval úprimné vyznanie!

,,Ďakujem mojej Dalinke, že bola pri mne, chcem tým povedať, že nás nespája žiadna farma. Naše prvé stretnutie, však ty vieš, najkrajší a najlepší pocit, keď stretneš osobu, z ktorej vyžaruje sama pozitívna energia, iba dobro a cítiš sa, ako by si poznal tú osobu už niekoľko rokov. Som veľmi rád, že ťa mám,” Kike odkázal schudnutý fešák, ktorého nové pery pôsobia naozaj pekne, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/m.ari_o, farma.markiza, Markíza.sk