Henrich Kuľko, ktorý si partnerku našiel v reality šou Farma 12, sa  už neraz na sociálnych sieťach pochválil dokonalou postavičkou svojej polovičky. Avšak teraz Rebeku Hlavatú ukázal tak, ako ste ju ešte nevideli. 

Atraktívnu trénerku sme už mohli zazrieť s niekoľkými farbami vlasov. Kým na statku sa predviedla ako prirodzená brunetka a na veľkolepé finále zvolila extravagantnú fialovú, v minulosti sa pýšila dlhou čiernou hrivou. Najnovšie chce ale Rebeka opäť skúsiť niečo iné. 

Zaľúbený párik počas víkendu zrelaxoval v kruhu priateľov, o čo sa Heňo na rozdiel od priateľky podelil s fanúšikmi na Instagrame. Prečo takmer vždy aktívna influencerka teraz nezdieľala so sledovateľmi zopár momentov?

rebeka a heno

Na videách, ktoré pridal fešný exfarmár, je Rebeku vidieť s odfarbenými vlasmi. A tie podľa jej reakcie ešte nenadobudli finálny vzhľad. ,,Lásky, ja som oranžová jak vy*ebaný superhrdina,“ zareagovala na kameru Galantčanka v momente, keď si všimla, že ju Kuľko natáča. Následne si už z toho ťažkú hlavu nerobila a večer si užívala naplno, či ju niekto „filmoval“ alebo nie. Všetko nájdete vo videu nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: streamable.com, Instagram/lucky_bastard24/rebihlavata