Hľadáte dokonalý účes, ktorý je jednoduchý na úpravu, vyzerá fantasticky a len tak nevyjde z módy? Skúste mikádo!

S ofinou alebo bez, rovné, vlnité alebo kučeravé, vo všetkých farbách a dĺžkach. Najštýlovejšie ženy vedia, že toto je klasika, na ktorú však nie každý nájde odvahu. S týmto účesom vás totiž nikto neprehliadne. Jeho najdokonalejšou formou je krátky strih po bradu s ofinou, ktorý pôsobí takmer graficky. Ak nemáte prirodzene rovné vlasy alebo sa vám nebude chcieť ich žehliť, jednoducho stačí nechať prirodzene uschnúť a chic obmena účesu je na svete. Naopak, ak máte vlasy rovné, občas ich stačí natočiť. Alebo sa môžete pohrať s ich dĺžkou či farbou.

Zmena strihu vlasov v sebe nesie príchuť dobrodružstva. Nikdy sa presne nedá odhadnúť, ako bude vyzerať reálny výsledok, ktorý sme si vysnívali. Občas však zmenu potrebujeme všetky, bez ohľadu na motiváciu. Mikádo, alebo inak aj „bob“, je účesom filmových hviezd, sci-fi hrdiniek, žien pohybujúcich sa v oblasti módy, umenia a kreatívnych, výrazných osobností. Tu je malá inšpirácia.

Rovné

3

Kučeravé

3

Vlnité

4

Farebné

5

Dlhé

bob VIII

Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Silvia
Miluje kávu, knihy, umenie, módu a písanie. Je presvedčená, že inšpirácia je všade okolo a aby bol človek šťastný, musí sa vedieť nadchnúť pre to, čo má rád a čo ho obklopuje.