Štvrtá séria Oteckov naberá na obrátkach! Tvorcovia obľúbeného programu si zrejme povedali, že do deja treba vniesť trochu viac napätia, a tak sa stávame svedkami zábavných i konfliktných situácií. Najnovšie možno Eme padne sánka, keď sa jej do uší dostanú horúce novinky od susedov…

Ema s Ondrom po zdĺhavom období sporov a nevyjasnených záležitosti konečne našli vytúžený pokoj. Harmonickú idylku v novom domove im však narúšajú večne otravní a hluční susedia Sisa s Jarom, ktorých príchod do novostavby dvojicu parádne šokoval.

oteckovia

Čo by však mladá právnička mohla znášať ešte ťažšie, je fakt, že párik “od vedľa” začal vo vzťahu postupovať na vyšší level. Jaro je totiž odhodlaný stať sa raz otcom, no jeho priebojná polovička v tom má jasno – bez drahého snubného prsteňa na ruke žiadny potomok nebude.

oteckovia sisa

Sisa totiž druhé tehotenstvo podstúpi jedine za podmienky, že jej to bude stáť za to. ,,Ja s tým vôbec nemám problém, ale opýtam sa ťa slušnú otázočku – čo za to?” brunetka si neodpustí štipľavú poznámku, na akú syn Max pohotovo zareaguje.

,,Bude svadba?” školák vykríkne s nadšením v hlase, čím do pléna hodí veľmi zaujímavú myšlienku. Ktovie, ako zaľúbená Ema zareaguje po zistení, že jej večná rivalka ju plánuje predbehnúť nielen v splodení dieťatka, ale i v uzavretí manželstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube