Manželstvo českého páru Prachařovcov je na pretrase už niekoľko mesiacov. Škandál odštartoval podozrením, že dieťa, ktoré Agáta čaká, nesplodila so svojim partnerom. Všetko vyvrcholilo informáciou, podľa ktorej sa prominentná dvojica rozvádza.

Fotograf Dereck Hard spustil svojimi výrokmi u českých susedov poriadny škandál. Je totiž presvedčený, že práve on je otcom nenarodeného dieťaťa známej českej modelky Agáty Hanychovej. Podozrenie sa tehotnej celebrite zrejme nepodarilo vyvrátiť ani u svojho manžela, ktorý sa nedávno rozhodol pre ukončenie vzťahu.

Nasledujúce dni boli pre oboch poriadne náročné, Agáta, ktorá je v 3. mesiaci tehotenstva, sa podľa českých médií zrútila, Jakub vo veľkom zapíjal smútok v centre Prahy. Dvojica po pár dňoch šokovala opäť. Agáta sa totiž na svojom Instagrame pochválila novou fotografiou s popiskom „Navždy“, ktorá hovorí za všetko.

To, že sa Jakub rozhodol dať manželstvu novú šancu, povtrdil aj blesk.cz. Podľa českého portálu sa známy moderátor rozhodol vrátiť k manželke a dieťa vychovávať bez ohľadu na otcovstvo.

Zdroj: blesk.cz |Foto: Instagram