Miroslav Pajtáš a Stanka Klčová si hneď v úvode šou padli do oka a na statku tvorili pár dva mesiace. Avšak po prehratom dueli si svalovec pozrel niekoľko epizód Farmy v televízii a na svoju lásku úplne zmenil názor.

Tento týždeň nastal v relácii veľký zvrat, keďže farmárka týždňa Petra sa rozhodla rozdeliť zamilovanú dvojicu – za sluhov určila Stanku s Mirom. Fešák žijúci v Anglicku sa ocitol v dueli s Natáliou, ktorá ho porazila 3:2, a tak si sympatický východniar musel zbaliť kufre a odísť domov.

miroslav pajtas

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fitness tréner sa vo Farme X-tra priznal, že to v aréne vzdal nielen preto, že túžil konečne vidieť dcéru, ale najmä kvôli Stanke, z ktorej mal depresie. Po vypadnutí si Miro pozrel viacero častí markizáckej šou a to, čo tam videl, sa mu vôbec nepáčilo.

,,Nadávala na mňa, špinila, čakala, kým ja vypadnem, už mi tam dačo nesedelo. Keď som bol doma, nemal som dobré pocity, že ona ma tam ohovárala a nadávala na mňa, tak je to dosť falošné,“ zdôveril sa exfarmár, ktorý ostal zo Stanky absolútne sklamaný.

Celú epizódu Farmy X-tra si môžete pozrieť -TU-

miroslav pajtas

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/farma.markiza