Ubehlo len pár dní od šokujúcej novinky v živote bývalej hviezdy piatej série šou Superstar. Mladý Čech Petr Borkovec, ktorý sa okrem hudobnej tvorby preslávil aj niekoľkomesačným románikom so slovenskou porotkyňou Katkou Knechtovou, náhle skončil na psychiatrickom liečení. Spevák tam dokonca narazil na známeho kolegu z brandže!

Vzťah dvoch výrazných tvárí z populárnej šou bol búrlivý ako talianske manželstvo. Katka s Petrom sa pravidelne schádzali a rozchádzali, dôvodom čoho mali byť aj údajné spevákove problémy s častým pitím alkoholu či dokonca užívaním iných látok.

Borkovec

Dvojica šla napokon definitívne od seba, no ako sa zdá, niektoré rany na duši nemajú ešte stále obaja úplne zahojené. Dôkazom je aj aktuálny pobyt Borkovca na psychiatrii, kde sa ocitol z doposiaľ nezverejnených dôvodov.

Mladý talent sa však za múrmi budovy nelieči sám – okrem iných mu robí spoločnosť aj populárny český spevák Petr Harazin, ktorý je členom úspešnej kapely Nebe. Hudobná skupina tak kvôli jeho momentálnej indisponovanosti musela zrušiť všetky koncerty, nakoľko Harazin mal veľké problémy so závislosťou na alkohole.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Obaja fešáci sú si vo veľmi ťažkých životných momentoch evidentne silnou vzájomnou oporou – Borkovec spolu s Harazinom sa nachádzajú v rovnakej psychiatrickej liečebni, odkiaľ fanúšikom posielajú pozdrav. Držíme palce, chalani, aby všetko dopadlo čo najlepšie!

Borkovec Harazin

Zdroj: Instagram/petrborkovec_official | Foto: Instagram/petrborkovec_official, YouTube