Nejednému fanúšikovi známeho slovenského rapera určite vyšla slzička po emotívnom oznámení, aké sa objavilo na sociálnej sieti. Autor chytľavých hip-hopových hitov sa verejne priznal k ukončeniu manželstva so svojou láskou, s ktorou má i dieťa.

Hudobník Roman Grigely sa do povedomia širokej verejnosti dostal pod umeleckým menom Momo. Potetovaný mladík pochádzajúci z Petržalky dlhodobo fungoval v mimoriadne harmonickom vzťahu s plavovláskou Sandrou, s ktorou vychováva spoločnú dcérku.

raper Momo

Napriek tomu, že dvojica roky predstavovala príklad skvele fungujúceho zväzku a raper sa ešte donedávna dušoval, že o naprávanie vzťahov má veľký záujem, manželom sa zachrániť krehké puto, žiaľ, nepodarilo. Hudobník o trpkej novinke informoval prostredníctvom Instagramu, kde ľuďom v krátkosti objasnil svoj pohľad na vec.

,,Mnohí z vás si zaslúžite vedieť, že sme sa rozišli/rozviedli, keďže nás poznáte a priali ste nám po celú dobu. Niekedy sa cesty rozídu a neznamená to, že niekto niekomu ubližuje, ani praje zlé veci. Práve naopak! Pre nás je najdôležitejšia naša dcéra, a uisťujem vás, že je šťastná. Všetci sme, aj keď už nie ako pár. Čiže, ak niekto fabuluje alebo potrebuje niekoho osočovať, nech sa vzchopí a hladí si svojho života. My sme sa rozišli v dobrom,” znela hlboko úprimná spoveď rozvádzajúceho sa Moma.

Momo Insta

Zdroj: Instagram/momo_wlk | Foto: Instagram/momo_wlk, Pixabay