Jubilejná séria Farmy došla do predposlednej fázy – semifinále medzi štyrmi hráčmi. Ešte predtým však bola potrebná posledná eliminácia hráčov, pričom počas predchádzajúcich dní navždy vypadli zo súťaže o 75 tisíc Renáta Greschner a Michal Gajdošech.

Moderátorka Evelyn tentokrát predstavila súťažiacim ďalšiu hru o šťastie a šikovnosť. Dominik, Milan, Peter, Karin a Dada museli okolo lana obviazať drát a vytvoriť si sieť, na ktorú mali následne chytať drevené ryby postavené na malých pníkoch oproti nim.

Niektorí hráči mali už vopred problém s pochopením úlohy, a tak sme ich mohli zo začiatku vidieť skutočne tápať. Dráma však nastala v momente, keď sa Petrovi Harezníkovi ako prvému podarilo chytiť do svojich rúk zlatý úlovok, čím si otvoril bránu do semifinálového duelu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po vysmiatom kamionistovi nasledoval Milan Harezník a Dominik Porubský, čo znamenalo jediné – úplný rozstrel medzi Karin a Dadou. Napätie sa v danom momente dalo krájať a obe dievčatá sa snažili chytiť svoj kúsok čo najskôr. Nakoniec sa to však podarilo blondínke z Banskej Bystrice, a tak z Farmy odišla i posledná banditka Dada Urbanová. Karin Dvořáková sa tak stala poslednou ženou v hre o finále.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook/Farma, TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.