Ani čarovná svadba či detičky nie sú vždy zárukou šťastného spolunažívania. Dôkazom má byť aj známi párik z nášho šoubiznisu, ktorý údajne čelí obrovskej manželskej kríze. Herečka tak situáciu vyriešila po svojom a nedávno vraj zbalila kufre…

Zabávač Sväťo Malachovský pred tromi rokmi poriadne šokoval verejnosť, keď sa prevalil jeho románik s mladšou kolegyňou. Po nevere prišiel na rad rozvod s dlhoročnou partnerkou a následne mu s milenkou Petrou Molnárovou zazneli svadobné zvony.

svato malachovsky petra malachovska

47-ročný umelec a 33-ročná herečka všetkým vyrazili dych, keď z lásky splodili dvoch potomkov, no ani tieto na pohľad harmonické skutočnosti im spoločný život nezaistili. Podľa informácií portálu Pluska.sk išla dvojica náhle od seba, keď sa Petra rozhodla manžela opustiť.

„Áno, je to pravda. Viacerí ešte na začiatku Sväťa od toho vzťahu odhovárali, ale nedal si povedať a išiel si za svojím. Už dlhšie spolu nebývajú.“ prezradil dobre informovaný zdroj, ktorého slová doplnilo ďalšie potvrdenie. „Petra od manžela odišla. Už nejaký čas spolu nebývajú. Čo bolo dôvodom, nie je jasné.“ Kučeravá plavovláska sa vraj s Malachovským nerozišla práve v priateľskom duchu, nakoľko mu má dokonca zamedzovať styk so synmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Malachovská

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, svato_malachovsky, petra_malachovska