Zahraničnými médiami začala kolovať správa o absolútne neočakávanom rozpade vzťahu svetoznámej divy s arabským boháčom. Dvojica si napriek vzájomným sympatiám mala povedať definitívne zbohom, pričom to vraj bola práve slávna speváčka, ktorá celý rozchod iniciovala.

Reč je o barbadoskej kráske Rihanne, ktorá posledné tri roky strávila po boku podnikateľa Hassana Jameela. Párik sa spočiatku pred médiami úspešne skrýval, no neskôr boli dohady o romániku oficiálne potvrdené.

rihanna priateľ

O vzťahu atraktívnej tmavovlásky s arabským partnerom toho verejnosť veľa nevie, no zdroje z blízkeho okolia niekdajších zaľúbencov sa mali neustále zhodovať v tom, že medzi nimi panoval priam výnimočný súlad charakterov.

Na základe týchto informácií je preto zvláštne, prečo sa Rihanna napokon rozhodla láske vyhlásiť umieráčik. Podľa zahraničného magazínu US Weekly má byť totiž 31-ročná hudobníčka po troch rokoch znovu single, a to i napriek tomu, že sa ešte prednedávnom v súvislosti s jej osobou dokonca polemizovalo o možnom tehotenstve.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rihanna

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: Instagram/gossiproomoff, rihanna_honey