Lívia Chvostíková opustila drsnú reality šou v dueli s Danielou Urbanovou. Napriek obrovským ambíciám a opore, ktorú našla vo farmárovi Michalovi Gajdošechovi, sa jej cesta za finančnou výhrou nadobro skončila po približne jednom mesiaci strávenom na televíznej obrazovke.

Hneď po oficiálnom odchode z Farmy sme sa s mladou ex-banditkou spojili, aby sme pre vás zistili “tajné pikošky” zo zákulisia šou. Rozhovor s Lili si môžete prečíať >>>TU<<<. Následne sa blondínka z Považskej Bystrice zúčastnila natáčania Telerána, o čom kompetentní informovali fanúšikov prostredníctvom sociálnej siete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pod daným záberom mladej Lívie sa našlo množstvo komentárov, v ktorých diváci nešetrili poriadnou dávkou kritiky. Našiel sa však niekto, koho Chvostíkovej prehra skutočne sklamala. Neverili by ste, ale je to práve ten najkompetentnejší – hospodár Martin.

Bude mi chýbať,“ odkázal verejne usmievavej kráske. Lívia neváhala a na nečakane milé slová samontého hospodára zareagovala úprimným: „Veď aj ty mne.“ Zdá sa, že napriek drsným podmienkam vznikajú na statku skutočne silné putá.

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/Farma, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.