Farma 14 je plná nečakaných prekvapení a jedným z nich je určite aj to, že z televízneho statku musela odísť dôležitá osoba, za ktorú prišla náhrada. Čo sa na gazdovstve stalo?

Hoci celý štáb a vedenie Farmy 14 dodržiavalo všetky hygienické opatrenia, koronavírusu sa nevyhli. Covidom-19 sa totižto nakazil režisér, hlavný kameraman, ale aj hospodár. Kvôli tomu, aby sa ochorenie nedostalo aj medzi súťažiacich, Markíza musela pristúpiť k núdzovému riešeniu.

farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martina Bagara nahradil Marek Fašiang, ktorý namiesto vedúceho skontroloval všetky úlohy a pracantom dal za ne mince. Moderátor dokonca na ďalší týždeň vymyslel nové povinnosti pre dobrodruhov. Na celý priebeh dohliadal aj hospodár, ale len virtuálne pomocou videohovoru.

Obľúbený gazda pre markiza.sk prezradil, či mu vôbec Farma počas choroby chýbala. ,,Určite áno. Najviac ma trápilo to, že som bol s horúčkami v posteli len tri dni. Potom som sa už cítil dobre a mohol som fungovať normálne, lenže stále som bol pozitívny, takže som v snahe chrániť farmárov a aj ostatných ostal doma,“ vysvetlila hviezda modrožltej televízie.

farma

farma

ZdrojFoto: markiza.sk