Nad Farmou sa zaťahujú mračná, nakoľko prvý duelant Vladimír Hudáček už do súboja v stodole odpočítava posledné hodiny. Keďže si pozvánku do arény zaistil vlastnou vinou, celý týždeň nerobí nič iné, len spriada prekombinované stratégie. Kým doposiaľ boli jeho najväčšími radcami Rasťo, Gabo a Robiňo, krátko pred vstupom do duelantskej chatky prichádza nečakaná zmena!

Mužskej úderke z východu sa v uplynulých dňoch podarilo vytvoriť silné spojenectvo s cieľom zbaviť sa neželaného súpera Radovana Dulina. Štvorica pracantov náročnú drinu vymenila za tajné rozhovory v chyži farmára týždňa, kde nabádali duelanta k tomu, aby sa čo najviac usiloval záletného východniara vtiahnuť do tvrdého boja o postup.

Farma

S čím ale asi nikto z hlavných aktérov nepočítal, je nová skutočnosť, že Vlado začne taktiku konzultovať práve so svojím najväčším rivalom. Rado dokonca neváhal predviesť sebavedomie a moc v plnej forme, keď sa začal vyhrážať siláckymi rečami. ,,S hocikým by som tam išiel, išiel by som s tým, že by som ho vy*ebal! Ja sa preto nebojím, lebo proste by som vyhral, chápeš?” zastrašoval zmäteného adepta na vyhadzov.

Temperamentný sluha zároveň Vladovi svojsky objasnil vlastný uhol pohľadu, keďže podľa neho vždy vidí aj do skrytých okolností, aké iným unikajú. ,,Proste ja to viem a nechaj to tak. Keď ti poviem, že tak bude, tak aj bude. Ja byť na tvojom mieste, tak beriem Rasťa,” parťák modelky Kristi Dali to totálne zaklincoval, čím Hudáčkovi pomotal hlavu ešte viac.

Celú Farmu Extra nájdete TU (Vlado s Radom od 2:15)

Vlado Hudáček Farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza