Posledné dni bulvárne titulky zapĺňajú tváre Lely Ceterovej a zápasníka Karlosa Vémolu. Československý párik totižto išiel od seba len 6 týždňov od narodenia ich druhého dieťatka Rockyho, pričom ide o veľmi šokujúce a nanajvýš nepríjemné udalosti. 

Za všetko vraj môže nevera silikónovej blondínky, ktorá mala snúbenca podvádzať s jeho dobrým kamarátom. Lela uviedla, že to mal byť dôvod, prečo ju Karlos zbil aj s dieťaťom v jej náručí. Avšak športovec tvrdí opak a svoju výpoveď už dokonca stihol zmeniť.

Ako informuje portál Extra.cz, kontroverzný vývoj situácie pokračoval v stredu, keď mala Slovenka doraziť späť domov spoločne s deťmi, a to za sprievodu svokry. 

Práve mama potetovaného MMA zápasníka mala z auta vyniesť Lili, ktorú otec vrúcne privítal. Následne sa pokúsil komunikovať aj s Lelou – tá ho však odignorovala. Potom mama českého muža odniesla domov i bábätko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keď sa konečne podarilo blondíne dostať do domu, bolo chvíľu ticho a nikto nevychádzal. Vyššie spomínaný zdroj ale informuje, že po niekoľkých desiatkach minút mal Terminátor dom opustiť.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram/lela_ceterova_official/karlos_terminator_vemola