O tom, že medzi synmi princeznej Diany a ich manželkami to už dlhšiu dobu škrípe, sa doteraz len pošepkávalo. Hoci si mnohí mysleli, že konflikty v kráľovskej rodine sú len nafúknuté médiami, najnovšie skutočnosti dokazujú pravý opak.

Napriek tomu, že filmová romanca o láske princa Harryho a americkej herečky Meghan Markle vykreslila väzby v rodine ako idylické, prijatie hollywoodskej hviezdy medzi urodzené dámy neprebehlo úplne podľa predstáv. Najostrejšie spory majú pretrvávať medzi dvomi krásnymi vojvodkyňami, čo už údajne narušilo aj veľké bratské spojenectvo.

kralovska rodina

O tom, že nezhody medzi členmi ostro sledovanej famílie sa stupňujú, svedčí aj oficiálne vyhlásenie z Kensingtonského paláca týkajúce sa kráľovskej charitatívnej organizácie, ktorá bola roky vedená spoločne. Teraz sa ale situácia náhle zmenila a obidva páry si svoje funkcie nečakane rozdelili.

,,Kráľovská nadácia vojvodu a vojvodkyne z Cambridge a vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu dnes oznámila závery revízie svojich štruktúr a plány, ako najlepšie pokračovať v budúcej charitatívnej činnosti. Neskôr v tomto roku sa Kráľovská nadácia stane hlavným charitatívnym a filantropickým nástrojom pre vojvodu a vojvodkyňu z Cambridge. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu založia vlastnú novú charitatívnu nadáciu s prechodnou prevádzkovou podporou od Kráľovskej nadácie,” uvádza sa v prekvapivom ozname.

Čerství rodičia malého grófa Archieho Harrisona si mali údajne založiť vlastnú organizáciu bez ďalšieho vplyvu princa Williama a Kate Middleton. Obaja sú udajne za spoluprácu veľmi vďační, no ďalšie kroky v tomto smere už plánujú podnikať len samostatne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/Meghan Markle official, Kate Middleton photos