Obľúbená moderátorka Adela Banášová a tanečník Peter Modrovský sa po siedmich rokoch partnerského vzťahu rozišli. Potom, ako plánovali spoločnú budúcnosť však prišiel nečakaný zvrat a jeden z najsympatickejších párov slovenského šoubiznisu oznámil svoj definitívny koniec. Čo sa medzi nimi stalo?

Nielen v americkom šoubiznise prichádza jeden šokujúci rozchod za druhým, ale vyzerá to tak, že zaostávať nechcú ani známe tváre na Slovensku. Snáď najneočakávanejší koniec lásky ohlásila 35-ročná moderátorka Adela Banášová, ktorá tvorila pár s mladším tanečníkom sedem rokov. Dvojica už dokonca čakala svoje prvé spoločné bábätko, o ktoré však, bohužiaľ, prišli. Napriek tomu, že v tomto prípade nejde o ich prvý rozchod, vyzerá to tak, že tento koniec je definitívny. Adela sa pre slovenský denník vyjadrila nasledovne: „Veľa sme si dali a ukončili sme to bez drámy a v dobrom, čo je fajn. Náš vzťah dozrel do štádia maximálne možného naplnenia a kompatibility. Myslím si, že sa nám ľahšie budú ďalej žiť životy na oddelených cestách.”

Dvojica sa vraj rozišla v dobrom, neboli medzi nimi žiadne hádky ani konflikty a aj do budúcna mienia ostať v občasnom kontakte. Sympatickej a úspešnej Adele to zatiaľ v láske síce opäť nevyšlo, no my jej veľmi držíme palce, aby konečne našla toho pravého.

adela a pe´to 1

 

Foto: Pinterest, Instagram, Twitter | Citácia: Nový Čas

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)