Tak tomu sa povie poriadne veľké prekvapenie, ktoré azda nikto nečakal! Mladý sympatický spevák má zrejme jasno, že jeho polovička je tá pravá a ani nie po ročnej známosti ju požiadal o ruku. Svetový šoubiznis sa tak čoskoro dočká ďalšej celebritnej svadby.

Mená ako Joe Jonas a Sophie Turner zrejme netreba predstavovať. Sympatický, a najmä veľmi talentovaný spevák, ktorý sa preslávil ešte ako mladý chalan a krásna Angličanka, ktorú obľúbený seriál Game of Thrones vyniesol na samé výslnie, sú vo vzťahu ani nie rok. Už koncom roka 2016 sa začalo pošuškávať, že sa do seba zahľadeli, no svoj vzťah sa snažili pred svetom ututlať, ako sa len dalo. Nakoniec sa však podvolili a na verejnosti sa začali ukazovať bok po boku.

28-ročný frontman skupiny DNCE má vo všetkom zrejme jasno, pretože sa odhodlal k veľkému životnému kroku. Seriálovú ryšavku Sansu Stark totižto požiadal o ruku a jej odpoveď bola, samozjreme, kladná. Zamilovaní holúbkovia sa s touto veľkou novinkou pochválili na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnili snímku so snubným prsteňom. Joe k nej pripísal veľavravné slová „povedala áno“ a my sa ani nedivíme! Mladému spevákovi, ktorý kľačí a v rukách drží tento prenádherný snubný prsteň, sa rozhodne nedalo odolať! :)

Zdroj | Foto: Instagram