Patrik Rytmus Vrbovský vstúpil len pred pár dňami do manželstva s moderátorkou Jasminou Alagič. Tejto honosnej udalosti však predchádzalo stretnutie s jeho bývalou partnerkou Darou Rolins, o ktorom sa najnovšie rozhodla prehovoriť samotná speváčka!

Rytmus a Jasmina si uplynulú sobotu povedali svoje “áno” v priestoroch luxusného zámku v Pezinku. Napriek tomu, že na honosnej udalosti chýbala významná osoba raperovho života Dara Rolins, zdá sa, že medzi ňou a Patrikom stále panuje priateľská idylka. A to i po búrlivom ukončení 7-ročného vzťahu.

Dara sa mala totiž podľa vlastných slov stretnúť so svojím ex priateľom a známym raperom len pár dní pred touto veľkou udalosťou. „Robím si výlety s kamoškami, s dcérou, ale nedávno aj s Patrikom, ale vždy niekde stretnete Čechov alebo Slovákov. A práve v tých súkromných chvíľach, ako pri prestupe na lietadlo, na pláž a podobne,” speváčka sa prezradila v najnovšom rozhovore pre český portál.

Dara Rolins

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Je tak zjavné, že si Rolins a Vrbovský majú stále čo povedať, a to i krátku chvíľu pred tým, než sa postavil pred oltár s moderátorou Jasminou Alagič. Je však otázne, či o tomto záhadnom stretnutí vedela aj ona.

Zdroj: Neovlivni.cz | Foto: Instagram