Katka Jakeš Štumpfová sa pred rokmi preslávila ako účastníčka markizáckej šou Let´s Dance. Profesionálna tanečnica dokázala dostať do pohybu nejedného známeho muža slovenského šoubiznisu a vždy pôsobila ako veľká optimistka. Nedávno ale priznala, že v istom období bojovala s nepríjemnými depkami.

Známa blondínka sa momentálne nachádza v pokročilom štádiu tehotenstva. Popri tom sa však stále venuje aj pracovným aktivitám, ktorých má po boku kolegyne Ivany Gáborík naozaj neúrekom. Pred pár dňami sa ale Katka rozhodla, že sa s priaznivcami podelí o silné emócie nečakane pociťujúce počas tehotenstva.

jakes gaborik

Úspešná podnikateľka sa prostredníctvom internetového blogu zdôverila s problémami, ktorým musela čeliť v prvom trimestri. Okrem nízkeho tlaku, nepríjemného pálenia záhy či prechladnutí sa totiž musela popasovať aj s nástupom apatie a depresívnych nálad. Práve tieto pocity mladú tehuľku prekvapili najviac.

,,Toto bolo zo všetkého asi najhoršie. Považujem sa za pozitívneho človeka, ktorého vždy poháňa nejaká silná motivácia. Ale počas prvých mesiacov tehotenstva som nemala náladu snáď na nič! Nechcelo sa mi chodiť do práce, variť, upratovať, za celé tie mesiace som si nespravila snáď ani jednu fotku, pretože z Instagramu ma doslova napínalo! Z môjho tehotenstva som sa síce veľmi tešila, avšak mala som pocit, že môj život nemá zmysel a nič nie je podstatné,” prekvapila fanúšikov otvoreným priznaním.

Sympatická tanečníčka je momentálne v siedmom mesiaci a je šťastná, že už sú tieto stavy za ňou. Máte aj vy skúsenosti s podobnými náladami počas tehotenstva? Dajte nám vedieť do komentárov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

katka jakes stumpfova

Zdroj: Kattivatrends.com | Foto: Instagram/Kattiva_trends