Slovenská moderátorka Jasmina Alagič stihla vydať svoju tehotenskú kolekciu skutočne v hodine dvanástej. Už o pár dní sa totiž “zbaví” tehotenského bruška a stane sa z nej právoplatná mamička prvého syna očakávaného s Rytmusom, ktorému vybrali netradičné meno Sanel.

To, že sa “deň D” nezadržateľne blíži, pociťuje na vlastnej koži aj samotná kráska z FashionTV. Deviaty mesiac človek tehotenstvo už naozaj cíti,” Jasmina priznala pred krátkym časom ťažkosti spojené s narastajúcimi krivkami a inými problémami trápiacimi tehotné ženy v treťom trimestri.

Ako sa však zdá, toto odbobie už čoskoro končí, Alagič sa viac neudržala a svojmu manželovi zanechala pár verejných slov. „Ty a ja budeme o chvíľu rodičia, chápeš to?!” Zamýšľala sa nad ich spoločným záberom.

Okrem toho Jasmina uviedla aj fakt, že si zrejme stále neuvedomuje zodpovednosť, akú so sebou prináša príchod nového života. „Som iba ja zvláštna, pretože mi nič z toho ešte poriadne nedochádza,” priznala narovinu pred tisíckami fanúšikov. Tí jej však z veľkej časti dali za pravdu a upokojili ju, že všetko príde časom a s Patrikom budú jedného dňa skvelými rodičmi.

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, Jami_tehotenska_kolekcia, Rytmusking