Slovenská speváčka Dara Rolins sa uplynulý víkend predstavila na Dni otvorených dverí v Záhorskej Bystrici, kde predviedla výber svojich najväčších hitov. Po vystúpení si ale neodpustila krátky odkaz slovenskému raperovi ohľadom témy, ktorá zaujíma väčšinu ich fanúšikov.

Dara Rolins a Kali sa na prelome tohto roka postarali o milé prekvapenie v podobe spoločného hitu s názvom Daj viac. Ten si v priebehu takmer ôsmich mesiacov vyslúžil neuveriteľných osem miliónov zhliadnutí a zo strany fanúšikov drvivú väčšinu pozitívnych reakcií, avšak ľudia sa dodnes nedočkali žiadaneho videoklipu.

Na danú otázku sa najnovšie rozhodla zareagovať samotná Dara, ktorá prezradila dôvod, prečo ich spolupráca nedosiahla “absolútny vrchol”. „Musím povedať, že my sme to začali plánovať v dobe, kedy on mal vlastne Hlas a potom narodenie jeho miminka, takže mal úplne iné starosti,” uviedla na rovinu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Z hviezdnej spolupráce napokon vzišlo, kvôli čomu sa Rolins rozhodla Kalimu venovať verejný odkaz. „Posledný rozhovor bol, že 100% to musíme natočiť. Takže, otázka na Kaliho. No čo je? Ja som ready,” speváčka ho verejne vyzvala. A tak sa zdá, že sa môžeme tešiť na pokračovanie ich hudobnej topky.

Dara Rolins ft. Kali- Daj viac

Video: YouTube | Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, Twitter, DezertKaliMusic