V dnešnej dobe je úplne normálnym javom, že sa nielen “bežní” ľudia, ale i populárne osobnosti uchyľujú k odhaľovaniu súkromia na sociálnych sieťach. Nie všetkým celebritám ale virtuálna realita skutočne vyhovuje – svoje o tom vie aj obľúbený herec Juraj Bača, ktorý nedávno prekvapil ráznym rozhodnutím.

O sympatického idola sa ženské publikum začalo vo veľkom zaujímať najmä po tom, ako prijal hlavnú rolu v kriminálnom seriáli Rex. Najnovšie sa tiež postaral o parádny rozruch v jojkárskej snímke Som Mama, kde jeho neodolateľnému pohľadu podľahla aj Kristína Tormová.

Som Mama

O súkromnom živote Juraja Baču sa toho ale veľa nevie – herec si záležitosti mimo televíznych kamier väčšinou necháva len pre seba, pričom nedávno sa rozhodol stupeň ochrany súkromia ešte viac zvýšiť. Na jeho oficiálnom profile na sociálnej sieti sa totiž objavil nečakaný oznam.

Prekvapivé slová Juraja Baču

,,Milí priatelia, z rôznych dôvodov som sa rozhodol obmedziť moje pôsobenie na sociálnych sieťach. Ak máte pocit, že by sme si v budúcnosti mali čo povedať ako ľudia, nie ako online profil, napíšte mi správu a rád s vami ostanem v kontakte telefonicky,” šokoval príťažlivý blonďák vyjadrením, aké u známych tvárí určite zvykom nebýva.

To, či za týmto náhlym krokom stojí údajný vzťah s ocenenou speváčkou Simou Martausovou, ktorá informácie zo svojho súkromia tiež veľmi nezverejňuje, síce nevedno, no mnohí ľudia sa k jeho prístupu postavili veľmi kladne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

juraj baca

Zdroj: Facebook/Juraj Baca | Foto: Facebook/Juraj Baca, Instagram/tvjoj